Mobil Krikolu Rampalar

Yükleme alanı olarak menteşeli teleskobik rampalarının olmadığı hemzemin durumlarda , Seyyar olarak ta kullanabilen Mekanik Dorse Krikoları ile manuel yada elektrikli motorlu sistem ile yükseklik ayarı yapılabilen Rampa Modelimizdir.

Mobil Krikolu Rampalar

Yükleme alanı olarak menteşeli teleskobik rampalarının olmadığı hemzemin durumlarda , Seyyar olarak ta kullanabilen Mekanik Dorse Krikoları  ile manuel yada elektrikli motorlu sistem  ile yükseklik ayarı yapılabilen Rampa Modelimizdir.
 
Standart olarak 11.3  mt uzunluk ideal uzunluk olarak belirlenmiştir, ancak; daha uzun yada daha kısa da imalat mümkündür.
 
Genellikle forkliftin ilk çıktığı 2 mt lik kısım katlanabilmekte, aynı zamanda araca oturan ön kanatlar da hidrolik sistemle yukarı doğru kaldırılabilmektedir.
 
Bu katlama sayesindeki Rampa 7.7 mt boyuna düşmekte , rampanın taşınmasında manevra kaabiliyeti artmaktadır.
 
Rampamızın taşınması ; kuyruk rampanın kalkık vaziyette, tekerleklerin yere değmiş vaziyette iken kuyruk rampa altındaki forklift çatallarının geçme yerlerinden rampanın yerden 20-25 cm kaldırılması ile sağlanır.
 
Müşterinin talebi doğrultusunda rampa iç genişliği ve Taşıma kapasitesi değişkenlik gösterebilir.
 
Hidrolik Seyyar rampalarda standart olarak yan bariyerler, 40 cm yükseklikte olmakla müşteri talebine göre bariyersiz yada istenilen yükseklikte bariyerli yapılabilmektedir.